Personal Project Paint it red

Paint it red
June 12, 2023 elimelart

Päev enne tahtsin ettevalmistada ruumi, kuid Mikael ei maganud päeval piisavalt kaua, seega otsustasin minna saabastele järgi, mida pidin kätte saama Estoonias. Kui tegin Valentiini teemalist pildistamist siis modell ostis neid, kuid pildile nad väga ei jäänud. Samas nad nii ägedad saapad, et ostsin endale kollektsiooni neid.

Samal nädalal sain kindaid ja tegin veel krooni. Krooni tegin zip-tieds, mida kinnitasin kasvu järjekorras peavõrurele mida leidsin kodus ja pärast värvisin punaseks.

Esimene suurem projekt mida vormistasin projektina Canvas presentsioonina, kuna tegelikult alles hiljuti sain teada miks on vaja pressekaid teha. Mis te arvate miks?

27 mai.

Hommikul tõi disainer riideid. Vahepeal toitsin last ja Micku veidi magas, kuid vähe ning ainult süles.

Sättisin veidi garaaži – minu kodustuudio – panin musta pimendavat kangast ümber ringi, mis neelab valgust ning ei tekita soovimatuid varje. Kangadzunglist leidsin nii punast kui musta kangast endale taustadeks.

Punast tausta ei jõudnud aurutada enne jumestuse algust, kuid tegin seda siis kui meik oli juba lõppu sirgel. Vahepeal toitsin uuesti last ja sättisin õue minekuks. Mees pidi korra emale järgi minema. Aga just siis kui ma toitsin last, seega kõik oli enam vähem graafikus. Kuigi alustasime meigiga u. 30 min hiljem kui oli planeeritud ning kõik lükkus edasi. Lõpetasime u. 1H hiljem kui arvestasin, aga õnneks keegi väga ei kiirustanud. Shoodi ajal vahepeal toitsin uuesti last, kuna täna ka 2.30-3H uinakut ei teinud.

Kandideerisin läbi Kavyar keskonda Mob ajakirja ja saime. Mingi aeg tulevad tearsheet ja publikatsioon. Väga äge ja teistele ka meeldis.

Projektis osalesid:

Moedisainer: Deniss Mistjurin

Jumestaja: Helen Tuksam

Ehetekunstnik: Kristiina Ploom

Modell: Marina Melnikova